Learn about the latest trends,
offers and promotions.
privacy policy >>

VAN THORN BESPOKE TAILORING HOUSE

At VAN THORN we combine traditional sewing techiques with modern cut to make your bespoke suit and shirt look the way you want them to.
VAN THORN as the first in Poland exploits 3D body scanning technology to create a perfect fit for your bespoke suits and shirts.

Szycie garniturów i koszul na miarę

Van Thorn jest renomowanym studiem krawieckim w Warszawie. Naszą specjalizacją jest szycie garniturów na miarę dla Pań i Panów. Oprócz klasycznych garniturów szyjemy koszule na miarę, garnitury ślubne, smokingi i płaszcze. Proponujemy także akcesoria Laco, Hemley i Profuomo: poszetki lniane, jedwabne, krawaty, muchy. Przywiązujemy wagę do jakości materiałów, oryginalności fasonów i precyzji wykończenia. Jeśli planujesz wesele, w naszej pracowni w Warszawie doradzimy Ci jaki wybrać garnitur do ślubu. W zależności od potrzeb zaproponujemy szycie na miarę metodą bespoke lub made to measure. Pamiętaj o tym, że garnitur na miarę będzie idealnie leżał. Taki garnitur ślubny może być wykorzystywany także po ceremonii. W tym celu warto wybrać model klasyczny w ciemnym kolorze i łączyć go z odpowiednią koszulą. Van Thorn jest jednym z największych producentów garniturów i koszul szytych na miarę. Szycie koszul na miarę jest naszą pasją. Umów się z nami na wizytę, a my spełnimy Twoje oczekiwania. Nasza siedziba znajduje się pod adresem: Warszawa, ul. Sienna 39 (Budynek Warsaw Tower). W Twoim stylu, na Twoją miarę.