Garnitury w Twoim stylu, na Twoją miarę

Dobrze uszyty garnitur podkreśla Twoje indywidualne cechy, Twoją elegancję, klasę i styl. Zapewnia komfort i wygodę. Budzi podziw. Garnitury na miarę są unikatowe, jedyne w swoim rodzaju.

To właśnie dlatego Twój garnitur w VAN THORN w Warszawie tworzymy razem. Uważnie Ciebie słuchamy i poznajemy sytuacje w których garnitur będzie noszony po to abyś mógł budować pożądany przez Ciebie wizerunek i osiągać sukcesy. Doradzamy jakie wybrać tkaniny, fason, krój i dodatki.

Szyjąc garnitury na Twoją miarę i w Twoim stylu podchodzimy bezkompromisowo do dopasowania, idealnej linii i jakości wykonania. Dbamy o każdy detal aby garnitur, który szyjemy leżał idealnie bo dopiero wtedy jesteśmy zadowoleni i jesteśmy gotowi oddać nasze dzieła i być z nich dumni. 
Łączymy tradycyjny kunszt krawiecki i najnowsze technologie (skanowanie sylwetki 3D) aby osiągnąć najlepszy możliwy efekt – pewność idealnego wyglądu w uszytym przez nas garniturze.
Tworzymy dla Ciebie indywidualną formę aby mieć pewność, że garnitur będzie perfekcyjnie dopasowany. Stosujemy najlepsze tkaniny i dodatki od światowych liderów, bo jesteśmy przekonani, że każdy element, nawet ten, który jest ukryty wewnątrz garnituru ma wpływ na kształt i wygląd garnituru.

Rozumiemy, że sylwetki mogą zmieniać się w czasie dlatego zapraszamy na bezpłatne serwisy szytych przez nas garniturów. Na życzenie również czyścimy garnitury.

Szycie garnituru jest usługą, którą dostarczamy w ramach usług doradczych dotyczących wizerunku dlatego na życzenie wystawiamy faktury VAT na nasze usługi.

Jesteśmy dostępni również w trójmieście. Aby dowiedzieć się więcej lub umówić spotkanie  zadzwoń 510 793 585 lub napisz: trojmiasto@vanthorn.pl

Zobacz co mówią o VAN THORN w mediach: TVP1

  1.  
Dowiedz się o nowych trendach,
ofertach i promocjach.
polityka prywatności >>

Umów się na spotkanie

Poczuj przyjemność zamawiania garnituru szytego
w Twoim stylu, na Twoją miarę

Umów się już teraz!