Koszule w Twoim stylu, na Twoją miarę

Zastanawiasz się dlaczego warto wybrać koszule na miarę? Koszula szyta na miarę jest idealnie dopasowana – do Twoich wymiarów, do Twojej sylwetki, do Twoich oczekiwań i preferencji. Doradzimy najlepsze fasony, kroje, dodatki. Zadbamy o Twoją satysfakcję i pewność w każdej sytuacji. 

Spotkaj się z nami w Warszawie. Pomożemy Ci wybrać spośród 700 rodzajów tkanin bawełnianych, a także najnowocześniejszych tkanin funkcjonalnych.

Cenimy indywidualizm dlatego dobierzemy odpowiednią dla Ciebie konfigurację koszuli, w tym kołnierzyk, mankiety, kontrastowe obszycia jeśli lubisz i odpowiedni rodzaj i kolor guzików. Całość możesz uzupełnić monogramem w dowolnym miejscu i dowolnym kolorze.

Gdy zdecydujesz się uszyć koszulę na miarę zrobimy trójwymiarowy skan Twojej sylwetki. Dzięki temu zyskamy dokładny pomiar. Szybko i precyzyjnie, byś mógł cieszyć się swoją perfekcyjnie dopasowaną koszulą.  Zbierzemy także kilka dodatkowych miar ręcznie, żeby poznać Twoje preferencje.

Po dwóch lub czterech tygodniach będziesz mógł odebrać gotową koszulę. A jeśli zależy Ci  na czasie to nawet po jednym tygodniu.

Jesteśmy dostępni również w trójmieście. Aby dowiedzieć się więcej lub umówić spotkanie zadzwoń 510 793 585 lub napisz trojmiasto@vanthorn.pl

  •  
Dowiedz się o nowych trendach,
ofertach i promocjach.
polityka prywatności >>

Umów się na spotkanie

Poczuj przyjemność zamawiania koszuli szytej
w Twoim stylu, na Twoją miarę

Umów się już teraz!