Dokładny pomiar w skanerze 3D

VAN THORN łączy tradycje i praktyki najlepszych szkół krawiectwa z nowoczesnymi technologiami. Chcemy jak najlepiej dopasować garnitury i koszule na miarę, by były w Twoim stylu i na Twoja miarę. To właśnie miara ma dla nas szczególne znaczenie.

Jako pierwsi i dotychczas jedyni w Polsce oraz jako jedni z niewielu na świecie wykorzystujemy technologię trójwymiarowego skanowania w celu przygotowania perfekcyjnie dopasowanych spodni, marynarek i koszul. Dokładny zapis w technice 3D uwzględnia pomiary nieosiągalne w mierze ręcznej, jak na przykład kąt nachylenia ramion, wychylenie łopatek czy zagłębienie w odcinku lędźwiowym. Aby skanowanie sylwetki mogło być precyzyjne pomiaru dokonuje się w tylko w przylegającej, jasnej bieliźnie. Zobacz jak wygląda skanowanie na youtube

 

Dlaczego pomiar 3D

Podczas jednej wizyty dokonujemy dwóch pomiarów skanerem 3D. Pobranie miary w jednym miejscu i czasie pozwala zastąpić kilka tradycyjnych przymiarek.

  • Pierwszy pomiar ma za zadanie odzwierciedlić Twoją niepowtarzalną budowę ciała i zarys sylwetki. Dzięki niemu wiemy, jaki kształt nadać Twojemu garniturowi czy koszuli, gdzie wyszczuplić, a gdzie dodać więcej materiału.

  • Drugi pomiar w 3D precyzyjnie określa wszystkie Twoje wymiary Dzięki skanerowi konstruktor ubrania ma do dyspozycji 81 wymiarów, które pozwolą nadać ubraniu rzeczywiście Twoją miarę.

  • Konstruktor mogąc na bieżąco dopasowywać wykrój garderoby do skanów Twojej postaci ma możliwości, o jakich tradycyjny krawiec może tylko pomarzyć. To dlatego VAN THORN tworzy perfekcyjnie dopasowaną, wyjątkową wygodną garderobę. Bez wielu przymiarek i bez rezygnacji z elegancji

Dowiedz się o nowych trendach,
ofertach i promocjach.
polityka prywatności >>

Umów się na spotkanie

Sprawdź na sobie innowacyjną metodę pomiaru 3D

Umów się już teraz!