Do ślubu

W naszej pracowni w Warszawie doradzamy Panu Młodemu jak i w co się ubrać aby tworzył z Panną Młodą piękną Młodą Parę. W zależności od potrzeb sugerujemy smoking lub garnitur ślubny szyty na miarę uzupełniony odpowiednią koszulą uszytą na miarę. W VAN THORN bierzemy odpowiedzialność za wygląd Pana Młodego, dlatego dbamy o każdy detal garnituru czy koszuli, które szyjemy, bez żadnych kompromisów. Dajemy pewność świetnego wyglądu.

Proponujemy rodzaj tkaniny, krój oraz wykończenie garnituru i koszuli do ślubu. Dobieramy krawat lub muszkę, poszetkę i spinki tak, aby całość tworzyła idealny zestaw i pasowała do Panny Młodej. Bierzemy pod uwagę również konwencję, w której będzie wesele.

Smoking

W zależności od preferencji klient może wybrać smoking z kołnierzem szalowym lub klapami w szpic, do tego jedwabny pas hiszpański i muchę.
Koszula smokingowa może być z plisami i ozdobnymi zapinkami lub po prostu z krytymi guzikami. Do koszuli ślubnej rekomendujemy klasyczne mankiety na spinki.
Warto pamiętać, aby mieć co najmniej 2 koszule do ślubu. Na wszelki wypadek.

Garnitur do ślubu

Garnitury ślubne mogą być wykorzystywane również po ślubie. W takiej sytuacji warto wybrać klasyczny garnitur wizytowy w ciemnym kolorze, np. czarnym lub ciemnogranatowym z tkaniny o lekkim, naturalnym połysku.

Standardowy czas potrzebny na uszycie garnituru do ślubu to 6 tygodni. Możliwe jest uszycie garnituru w ciągu 3-4 tygodni za dodatkową opłatą. Koszule są uszyte w 2 lub 4 tygodnie. Planując zakup garderoby szytej na miarę proszę pamiętać o tych terminach i nie czekać do ostatniej chwili.

Jesteśmy dostępni również w trójmieście. Aby dowiedzieć się więcej lub żeby umówić spotkanie zadzwoń 510 793 585 lub napisz trojmiasto@vanthorn.pl
 

Dowiedz się o nowych trendach,
ofertach i promocjach.
polityka prywatności >>

Umów się na spotkanie

Porozmawiaj z doradcą i obejrzyj wybór tkanin i fasonów.

Umów się już teraz!