Umów się na spotkanie już teraz

Poczuj przyjemność zamawiania garnituru szytego w Twoim stylu, na Twoją miarę.

Garnitury na miarę, w Twoim stylu!

Dobrze uszyty garnitur podkreśla Twoje indywidualne cechy, Twoją elegancję, klasę i styl. Zapewnia komfort i wygodę. Budzi podziw.  Garnitury na miarę są unikatowe, jedyne w swoim rodzaju.

To właśnie dlatego Twój garnitur w VAN THORN w Warszawie oraz w Trójmieście tworzymy razem.  Uważnie Ciebie słuchamy i poznajemy sytuacje, w których garnitur będzie noszony po to, abyś mógł budować pożądany przez Ciebie wizerunek i osiągać sukcesy. Doradzamy, jakie wybrać tkaniny, fason, krój i dodatki. Szycie na miarę w Warszawie i Trójmieście w VAN THORN dostosowujemy do Ciebie i Twoich potrzeb.

Jak podchodzimy do szycia na miarę?

Szyjąc garnitury na Twoją miarę i w Twoim stylu podchodzimy bezkompromisowo do dopasowania, idealnej linii i jakości wykonania. Dbamy o każdy detal, aby garnitur, który szyjemy, leżał idealnie. Dopiero wtedy jesteśmy zadowoleni i gotowi, aby oddać nasze dzieła i być z nich dumni. Łączymy tradycyjny kunszt krawiecki i najnowsze technologie (skanowanie sylwetki 3D w Warszawie), aby osiągnąć najlepszy możliwy efekt – pewność idealnego wyglądu w uszytym przez nas garniturze.

Szycie garniturów na miarę

Tworzymy dla Ciebie indywidualną formę, aby mieć pewność, że garnitur będzie perfekcyjnie dopasowany. Stosujemy najlepsze tkaniny i dodatki od światowych liderów, bo jesteśmy przekonani, że każdy element, nawet ten, który jest ukryty wewnątrz marynarki na miarę, ma wpływ na  kształt i wygląd całego garnituru.

Rozumiemy, że sylwetki mogą trochę zmieniać się w czasie, dlatego przez rok od odebrania garnituru zapraszamy na bezpłatne serwisy szytych przez nas garniturów.

Jak wygląda wizyta w salonie VAN THORN?

Proces szycia w salonie VAN THORN składa się z trzech spotkań, podczas których postaramy się sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom.

I spotkanie – poznanie klienta

Pierwsze spotkanie podzielić można na trzy części. Każda z nich służy stworzeniu garnituru w Twoim stylu i na Twoją miarę.

  • Najpierw poznajemy naszego klienta, najlepiej jak tylko się da… od podszewki. Dla nas ważne jest to kim jesteś, jaki jest Twój styl, jakie masz oczekiwania. Jako eksperci jesteśmy w stanie z łatwością zaproponować Ci rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby. To dlatego pytamy Cię, czym się zajmujesz, co lubisz nosić, jaki jesteś. Ważne dla nas jest również to czy chcesz uszyć garnitur na co dzień, do pracy czy na większe uroczystości. Cała ta wiedza pozwoli nam doradzić Ci jak najlepsze rozwiązanie.
  • Zdobyta wiedza o Tobie pozwoli nam przejść do kolejnego etapu, którym jest wybór odpowiedniej tkaniny i fasonu. Doradzimy jaki materiał będzie najlepszy. Niezależnie od tego czy stoi przed Tobą trudne zadanie dopasowania garnituru ślubnego do kreacji narzeczonej, czy poszukujesz idealnego zestawu koordynowanego na różne okazje – służymy radą oraz pomocą. Struktura, gramatura, wykończenie, wełna owcza, merino a może z dodatkiem jedwabiu? Pomożemy dopasować najlepszą konfigurację z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Chodzi nam o to, aby stworzyć idealny garnitur uszyty na Twoją miarę, który z chęcią będziesz wyciągał ze swojej garderoby.
  • Ostatnim etapem pierwszego spotkania jest zebranie miary. W salonach VAN THORN w Warszawie i Trójmieście czekają na Ciebie wyspecjalizowani eksperci, dla których żadna sylwetka nie stanowi wyzwania. Pierwszym sposobem na zebranie miary z klienta jest sposób tradycyjny. Zdobyte doświadczenie i obycie pozwala nam wychwycić cechy charakterystyczne każdej sylwetki.

II spotkanie – przymiarka

Standardowo i w większości przypadków, zaprosimy Cię do salonu po około 4 tygodniach. To właśnie wtedy będziesz mógł przymierzyć garnitur, a my sprawdzimy, czy wszystko leży idealnie i w razie potrzeby zaznaczymy ewentualne korekty.  W trybie ekspresowym  zaprosimy Cię na przymiarkę po około 10 dniach. Garnitur oddajemy dopiero wtedy gdy jesteśmy zadowoleni z wyników szycia na miarę.

III spotkanie - odbiór

Pomiędzy drugim spotkaniem na przymiarkę a odbiorem mija około 1-2 tygodni.  W ekspresie mogą być to nawet 3 dni. W salonie VAN THORN tworzymy całą stylizację od podstaw. Dlatego podczas odbioru swojego garnituru na miare, możesz liczyć na naszą pomoc odnośnie doboru odpowiednich dodatków. Doradzimy, jakie wybrać buty do garnituru, na jaki krawat albo muszkę się zdecydować, jakie spinki do mankietów byłyby najodpowiedniejsze. Ogromną zaletą wyboru szycia na miarę jest fakt, że przy kolejnych zamówieniach garniturów męskich nie ma potrzeby mierzenia naszych stałych klientów po raz kolejny. To spora oszczędność czasu, z której korzystają stale odwiedzający nas Panowie.

Co ważne - ilość przymiarek (patrz punkt II) jest kwestią indywidualną. W zależności od sylwetki, wybranej tkaniny oraz innych czynników ilość przymiarek jest indywidualna dla każdego klienta, aż do osiągnięcia zamierzonego efektu.

Ile kosztuje garnitur szyty na miarę w VAN THORN?

Ceny garniturów szytych na miarę różnią się w zależności od klasy cenowej tkaniny.

  • Ceny garniturów męskich dwuczęściowych zaczynają się od 4400 zł. Cena rośnie o 400 zł wraz ze zmianą klasy cenowej tkaniny.
  • Ceny garniturów męskich trzyczęściowych zaczynają się od 5300 zł. Cena rośnie o 500 zł wraz ze zmianą klasy cenowej tkaniny.

Ile czasu zajmuje proces szycia na miarę?

Kiedyś krawiec męski potrzebował bardzo wielu przymiarek i długich miesięcy na realizację zamówienia. Dzisiejsze metody pozwalają skrócić cały proces do 7-9 tygodni. W trybie ekspresowym jesteśmy w stanie uszyć garnitur na miare nawet w 2 i pół tygodnia - choć nie zawsze ta usługa jest dostępna.

Garnitury na miarę – czy warto?

Garnitury szyte na miarę to propozycja idealna nie tylko dla miłośników krawiectwa czy mody męskiej. Nie mniej stanowią oni sporą część klientów salonu krawieckiego VAN THORN. Szycie na miarę posiada jednak więcej zalet, dla których wiele osób rozważa skorzystanie z tej właśnie usługi.

Zalety szycia garniturów to m.in.:

  • Perfekcyjne dopasowanie,
  • Profesjonalny wizerunek,
  • Oryginalny wygląd,
  • Wysoka jakość tkanin,

Nasi klienci zastanawiają się także czy warto podarować komuś bliskiemu voucher na garnitur na miarę w prezencie. Zdecydowanie za takim upominkiem przemawia jego oryginalność, nowe doświadczenia związane z wizytą w salonie krawieckim oraz możliwość uszycia ubioru, który będzie stworzony specjalnie dla nas. Garnitury na wymiar znacząco różnią się od tych, które możemy otrzymać w sklepach sieciowych. W VAN THORN to nie my dopasowujemy się do danego stroju, a on do nas. Na pytanie, czy warto, zatem odpowiadamy – zdecydowanie tak.

VAN THORN w mediach