garnitury ślubne warszawa gdynia

Umów się na spotkanie

Poczuj przyjemność zamawiania garderoby szytej w Twoim stylu, na Twoją miarę

Garnitury do ślubu

W naszej pracowni w Warszawie doradzamy Panu Młodemu jak i w co się ubrać aby tworzył z Panną Młodą piękną Młodą Parę. Natomiast na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia lub Sopot) nasz doradca odwiedzi osobiście szczęśliwego wybrańca. W zależności od potrzeb sugerujemy smoking lub garnitur ślubny szyty na miarę uzupełniony odpowiednią koszulą uszytą na miarę. W VAN THORN bierzemy odpowiedzialność za wygląd Pana Młodego, dlatego dbamy o każdy detal garnituru czy koszuli, które szyjemy, bez żadnych kompromisów. Dajemy pewność świetnego wyglądu.

Proponujemy rodzaj tkaniny, krój oraz wykończenie garnituru i koszuli do ślubu. Nie mniej ważnym elementem stroju Pana Młodego są buty dlatego mamy ok 20 modeli klasycznych butów szytych w najlepszych europejskich manufakturach.  Dobieramy krawat lub muszkę, poszetkę i spinki tak, aby całość tworzyła idealny zestaw i pasowała do Panny Młodej. Bierzemy pod uwagę również konwencję, w której będzie wesele.

Garnitury ślubne mogą być wykorzystywane również po ślubie. W takiej sytuacji warto wybrać klasyczny garnitur wizytowy w ciemnym kolorze, np. czarnym lub ciemnogranatowym z tkaniny o lekkim, naturalnym połysku. Często dobierane są garnitury w bardziej modnych kolorach - obecnie kolory burgundu i ciemnej zieleni.

Standardowy czas potrzebny na uszycie garnituru do ślubu to 6 tygodni. Możliwe jest uszycie garnituru w ciągu 3-4 tygodni za dodatkową opłatą. Koszule są uszyte w 2 lub 4 tygodnie. Planując zakup garderoby szytej na miarę proszę pamiętać o tych terminach i nie czekać do ostatniej chwili.

W zależności od preferencji klient może wybrać smoking z kołnierzem szalowym lub klapami w szpic, do tego jedwabny pas smokingowy i muchę.
Koszula smokingowa może być z plisami i ozdobnymi zapinkami lub po prostu z krytymi guzikami. Do koszuli ślubnej rekomendujemy klasyczne mankiety na spinki.
Warto pamiętać, aby mieć co najmniej 2 koszule do ślubu. Na wszelki wypadek.

Produkty VAN THORN