garnitury ślubne warszawa gdynia

Umów się na spotkanie

Poczuj przyjemność zamawiania garderoby szytej w Twoim stylu, na Twoją miarę

Garnitury do ślubu na Twoją miarę

W naszej pracowni w Warszawie i Gdyni doradzamy Panu Młodemu jak i w co się ubrać, aby tworzył z Panną Młodą piękną Młodą Parę. W zależności od potrzeb sugerujemy smoking lub garnitur ślubny  na miarę uzupełniony odpowiednią koszulą uszytą na miarę. W VAN THORN bierzemy odpowiedzialność za wygląd Pana Młodego, dlatego dbamy o każdy detal garnituru czy koszuli, które szyjemy, bez żadnych kompromisów. Zapraszamy do uszycia garnituru ślubnego w naszym salonie w Warszawie. Dajemy pewność świetnego wyglądu.

Garnitur ślubny na miarę – dlaczego warto?

Garnitur na ślub powinien być dobrany idealnie do Pana Młodego. Dlatego w VAN THORN proponujemy rodzaj tkaniny, krój oraz wykończenie garnituru i koszuli do ślubu. Cały proces, który odbywa się przed uszyciem garnituru, nie jest skomplikowany, ale dzieli się na etapy. Więcej na ten temat znajdą Państwo TUTAJ.

Warto pamiętać, że w VAN THORN dbamy o każdy detal tak, aby nasz klient czuł satysfakcję z wizyty w naszym salonie. Dlatego oprócz doradztwa w sprawie garnituru ślubnego na miarę, dbamy również o najmniejsze detale, w tym także o dodatki męskie. Wiemy, że ważnym elementem stroju Pana Młodego są eleganckie buty męskie dlatego mamy ok 20 modeli klasycznych butów, szytych w najlepszych europejskich manufakturach.

W naszym salonie dobieramy dodatki do garnituru takie jak krawat lub muszka, poszetka i spinki do mankietów tak, aby całość tworzyła idealny zestaw i pasowała do Panny Młodej. Bierzemy pod uwagę również konwencję, w której będzie wesele. Doradzimy najlepszy kolor, wzór i chętnie podzielimy się informacjami na temat najnowszych trendów ślubnych. Pomożemy odpowiedzieć na dylematy takie jak muszka czy krawat, garnitur ślubny z kamizelką czy bez.

Garnitur na ślub – jak wybrać?

Ślub to jedyna w swoim rodzaju okazja, podczas której zarówno Panna Młoda, jak i Pan Młody chcą czuć się wyjątkowo. Oznacza to, że ich strój powinien być idealnie dobrany. Dlatego wybierając odpowiedni garnitur do ślubu na miarę, powinniśmy kierować się klimatem wesela, swoją osobowością, własnymi preferencjami oraz dopasowaniem do wyglądu Panny Młodej. W VAN THORN zawsze bierzemy pod uwagę każdy z tych elementów. Garnitury ślubne, które tworzymy w Warszawie i Gdyni, są nierzadko odzwierciedleniem charakteru naszych klientów.

Jak powinien wyglądać garnitur ślubny?

Garnitur na ślub ma wyglądać dokładnie tak, jak to sobie wyobrazimy. Taką możliwość daje tylko i wyłącznie szycie na miarę. Spotykając się w naszej pracowni z przyszłymi nowożeńcami, przygotowujemy stylizacje od absolutnie klasycznej elegancji, jak smoking ślubny czy żakiet angielski, poprzez najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny granatowy garnitur (często uzupełniony o kamizelkę we wszelkiej maści i kolorze kratę). W zależności od pory roku oraz indywidualnych preferencji proponujemy do uszycia garnituru ślubnego lekkie włoskie wełny typu fresco, połączenia klasycznej owczej wełny z wełną merino, moherem, jedwabiem, lnem czy kaszmirem, które mają nadać stylizacji wyjątkowego charakteru oraz zapewnić przyjemność z użytkowania owoców naszej pracy.

W każdym detalu garnituru, czy też smokingu ślubnego łączymy znajomość klasycznej proporcji wypracowanej przez świat męskiej elegancji z nowoczesnymi trendami i osobistym gustem naszych klientów. Dzięki temu każdą stylizację możemy z pełną odpowiedzialnością podpisać naszą dewizą ‘W Twoim stylu, na Twoją miarę”.

Produkty VAN THORN