Umów się na spotkanie już teraz

Koszule na miarę, w Twoim stylu!

Zastanawiasz się dlaczego warto wybrać koszule na miarę? Koszula szyta na miarę jest idealnie dopasowana – do Twoich wymiarów, do Twojej sylwetki, do Twoich oczekiwań i preferencji. Doradzimy najlepsze fasony, kroje, dodatki. Zadbamy o Twoją satysfakcję i pewność w każdej sytuacji.

Spotkaj się z nami w Warszawie lub Trójmieście. Pomożemy Ci wybrać spośród kilku tysięcy rodzajów tkanin bawełnianych i lnianych a także najnowocześniejszych tkanin funkcjonalnych. W zależności od preferencji doradzimy odpowiednią tkaninę ze względu na odporność na gniecenie i łatwość w prasowaniu, na oddychalność czy na nieprześwitywalność. Każdy może mieć swoje indywidualne oczekiwania dotyczące tkanin. Znajdziemy taką, która będzie idealna. Wystarczy powiedzieć, że tkanin na białe koszule jest kilkaset.

Szycie Koszuli na miarę

Cenimy indywidualizm dlatego dobierzemy odpowiednią dla Ciebie konfigurację koszuli, w tym kołnierzyk, mankiety, kontrastowe obszycia jeśli lubisz i odpowiedni rodzaj i kolor guzików. Całość możesz uzupełnić monogramem w dowolnym miejscu i dowolnym kolorze. Zawsze jesteśmy na straży dobrego stylu dlatego wyszukujemy razem z Tobą najlepszych dla Ciebie rozwiązań stylistycznych.

Gdy zdecydujesz się uszyć koszulę na miarę zrobimy trójwymiarowy skan Twojej sylwetki (tylko w Warszawie). Dzięki temu zyskamy dokładny pomiar. Szybko i precyzyjnie, byś mógł cieszyć się swoją perfekcyjnie dopasowaną koszulą.  Zbierzemy także miarę w tradycyjny sposób centymetrem krawieckim i doświadczonym okiem, żeby poznać Twoje preferencje. Na tej podstawie stworzymy Twoją indywidualną formę koszuli.

Po około 3 tygodniach tygodniach sprawdzimy czy koszula leży idealnie i jeśli wszystko jest co najmniej zgodnie z oczekiwaniami będziesz mógł odebrać gotową koszulę. A jeśli zależy Ci  na czasie to nawet po jednym tygodniu.