Umów się na spotkanie

Poczuj przyjemność zamawiania garderoby szytej w Twoim stylu, na Twoją miarę

Szycie na miarę Warszawa

VAN THORN WARSZAWA
Nasz salon w Warszawie to miejsce, w którym można się ubrać od stóp do głów" a na każdym etapie mozecie spodziewać się profesjonalnego doradztwa wizerunkowego.

Podpowiemy przy selekcji tkaniny, fasonu czy detali przy szyciu garniturów na miarę – każdy garnitur VAN THORN to doskonałość oraz indywidualna estetyka, którą wydobywamy z każdego klienta. Szyjemy na miarę nie tylko garnitury, ale również smokingi, marynarki, koszule, płaszcze  i spodnie (eleganckie garniturowe, chino i jeansy). Podczas współpracy z klientem przy personalizowaniu garnituru czy koszuli pomagamy przy wyborze
każdego szczegółu, tak żeby efekt końcowy był dla klienta perfekcyjny.

Miara do każdego zamówienia pobierana jest na dwóch etapach: ręcznie za pomocą taśmy krawieckiej (centymetra) oraz przy użyciu skanera 3D.

W VAN THORN w Warszawie przy ul. Siennej 39 (Warsaw Towers) znajdziecie również ogromny wybór dodatków. Do każdej stylizacji podpowiemy jakie wybrać  buty a mamy ich około 20 klasycznych ręcznie szytych modeli z doskonałych skór. Doradzimy również przy wyborze krawata (mamy ich ponad 200 wzorów), muchy (ponad 100 wzorów), poszetki (ponad 200 wzorów), spinek do mankietów (ponad 100 wzorów) czy szelek. Mamy również eleganckie fulary, paski do spodni, eleganckie szelki na guziki. Jeśli towarzyszące Panom damy będą miały ochotę oderwać się od męskiego stroju pokażemy naszą kolekcję pięknych butów damskich (dostępnych także online na www.cavaccino.com)

VAN THORN - Trójmiasto