Umów się na spotkanie

Poczuj przyjemność zamawiania garderoby szytej w Twoim stylu, na Twoją miarę

Szycie na miarę Warszawa

Szycie na miarę Warszawa

Salon krawiecki VAN THORN w Warszawie to miejsce, w którym można się ubrać „od stóp do głów". Służymy profesjonalnym doradztwem wizerunkowym przy wyborze garnituru na miarę, koszuli, spodni czy marynarki. Podpowiemy w zakresie wyboru odpowiedniej tkaniny, fasonu czy detali. Dla nas każdy klient jest ważny. Wizerunek tworzymy wspólnie od początku. A wszystko to w przestronnym i komfortowym salonie krawieckim mieszczącym się w Warsaw Towers. Na miejscu czeka na Ciebie wiele inspirujących realizacji, które możemy zaprezentować Ci przy filiżance kawy. Chętnie porozmawiamy z Tobą i dowiemy się, jakie są Twoje oczekiwania odnośnie szycia na miarę w Warszawie lub Gdyni. Musimy Cię poznać, aby móc stworzyć ubiór odzwierciedlający Ciebie... uszyty w Twoim stylu i na Twoją miarę.

Co szyjemy na miarę w Warszawie?

U naszego krawca męskiego w Warszawie uszyjesz nie tylko garnitury, ale i:

Podczas współpracy z klientem przy personalizowaniu garnituru czy koszuli pomagamy przy wyborze każdego szczegółu, tak żeby efekt końcowy był dlaszy klienta perfekcyjny. W VAN THORN staramy się zrozumieć Ciebie i Twój styl. Niezależnie od tego, czy szukasz garnituru do ślubu, koszuli na co dzień, czy marynarki na wyjątkowo eleganckie okazje – gwarantujemy, że produkt, który chcesz otrzymać, będzie odzwierciedleniem Twojej osobowości.

Szycie na miarę w Warszawie - jak to robimy?

Jeśli szukasz krawca męskiego w Warszawie to zapraszamy do salonu VAN THORN gdzie możesz poznać metodę szycia na miarę MTM (z ang made to measure, czyli zrobione na miarę). Jest to bardzo nowoczesny i skuteczny sposób szycia na miarę garniturów, marynarek czy też koszul. Przez cały proces przeprowadzi Cię doświadczony doradca w VAN THORN. To właśnie jego wprawne oko i wiedza sprawiają, że otrzymujesz produkt idealny dla Ciebie. Po zebraniu miary metrem krawieckim przychodzi czas na dopasowanie ubioru o zbliżonym rozmiarze.

Szycie idealnie dopasowanych koszuli czy garnituru bądź spodni wymaga stosowania zaawansowanej metody MTM. Wybierając krawca męskiego, który oferuje MTM, powinniśmy upewnić się, że posiada on wszystkie niezbędne elementy, wpływające na skuteczność szycia na miarę. W salonie VAN THORN posiadamy bogaty wybór rozmiarów pomocnych przy mierzeniu, dzięki czemu cały proces przebiega sprawnie i owocnie. Jednak to nie wszystko. Na skuteczność mierzenia wpływa także doświadczenie i wiedza doradcy. W VAN THORN zwracamy uwagę na każdy szczegół, każdy detal, który mógłby mieć wpływ na ostateczny wygląd garnituru, koszuli, spodni czy innego elementu odzieży.

Szyjemy na miarę i tworzymy Twój wizerunek

W VAN THORN w Warszawie przy ul. Siennej 39 (Warsaw Towers) znajdziecie również ogromny wybór dodatków. W naszym salonie podpowiemy jakie wybrać buty do garnituru a mamy ich około 20 klasycznych ręcznie szytych modeli z doskonałych skór. Doradzimy również przy wyborze krawata (mamy ich ponad 200 wzorów), muchy (ponad 100 wzorów), poszetki (ponad 200 wzorów), spinek do mankietów (ponad 100 wzorów) czy szelek. Mamy również eleganckie fulary, paski do spodni, eleganckie szelki na guziki. Jeśli towarzyszące Panom damy będą miały ochotę oderwać się od męskiego stroju pokażemy naszą kolekcję pięknych butów damskich (dostępnych także online na www.cavaccino.com).

VAN THORN - Trójmiasto