• karta podarunkowa krawiectwo miarowe 3d
  • karta podarunkowa garnitur męski
  • bon na garnitur na miarę

Umów się na spotkanie

Zapraszamy Cię na spotkanie, porozmawiajmy o prezentach szytych na miarę dla Niego i dla Niej

Prezenty szyte na miarę

Karta podarunkowa VAN THORN. To dzięki niej osoba, której chcesz podarować unikatowy, idealnie dopasowany prezent będzie mogła sama dokonać wyboru tego, co najbardziej jej odpowiada.

Szyta na miarę koszula, garnitur, a może ręcznie wykonany krawat? Wszystko najwyższej jakości, wszystko niepowtarzalne. Wybór fasonu, tkaniny, deseniu pozostawiasz Obdarowanemu. To on wie najlepiej, co będzie w Jego stylu i na Jego miarę.

W naszej ofercie są także koszule szyte na miarę dla Pań – byś miał gwarancję, że będzie zadowolona. Tobie pozostanie czysta radość wręczania prezentu. Karta jest pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia. VAN THORN dostarczy ją bezpośrednio tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Kartę podarunkową na koszulę szytą na miarę można zamówić bezpośrednio w naszym studio krawieckim lub przez internet w sklepie www.eleganckipan.com.pl

Nasza karta zapewnia pełną dyskrecję – nie widnieje na niej kwota, a jedynie rodzaj prezentu, który chcesz ofiarować: koszulę szytą na miarę, a może garnitur albo krawat?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej podaj swoje dane, zaznacz jakim prezentem jesteś zainteresowany i poproś o kontakt pracownika VAN THORN.koszula na miarękrawatgarnitur na miaręmarynarka na miaręspodnie na miarę