Prezenty szyte na miarę

Elegancki prezent dla mężczyzny nie musi być nudny. Może być oryginalny, zaskakujący, unikatowy, a zarazem luksusowy. Takie są oferowane przez VAN THORN vouchery na prezent dla mężczyzny. W niniejszej kategorii znajdują się karty podarunkowe na szycie na miarę. Możesz wybrać spośród voucherów w różnych cenach pozwalających na uszycie garnituru, marynarki, swetra, koszuli, a nawet spodni. Tego typu prezent pozwala obdarowanemu wybrać dokładnie to, co mu odpowiada.

 

Oferta dla firm – vouchery na szycie na miarę dla pracowników

 

Od lat współpracujemy z firmami, które poszukują voucherów na prezent dla kadr menadżerskich czy też członków zarządu. Karty podarunkowe na garnitur, koszulę czy marynarkę szytą na miarę to prezent premium. Jest to ekskluzywny i praktyczny prezent, który z pewnością podbije serca Twoich pracowników.  Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą kart podarunkowych.

Wybierz swoją kartę podarunkową

Ekskluzywny prezent dla mężczyzny – voucher na szycie na miarę

Vouchery na prezent dla mężczyzny od VAN THORN pozwalają Ci wybrać – czy wolisz obdarować kogoś koszulą na miarę, garniturem, a może jeansami lub spodniami typu chino? Wszystko najwyższej jakości, wszystko niepowtarzalne. Wybór fasonu, tkaniny, deseniu pozostawiasz Obdarowanemu. To on wie najlepiej, co będzie w Jego stylu i na Jego miarę.

Luksusowym prezentem dla mężczyzny dostępnym w naszej ofercie może być także  voucher na swetry szyte na miarę z wełny merino, bawełny, kaszmiru lub jedwabiu z kaszmirem. Tobie pozostanie czysta radość wręczania prezentu. Karta jest pięknie zapakowana i od razu gotowa do podarowania. VAN THORN dostarczy ją bezpośrednio tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Jednak jeśli potrzebujesz vouchera natychmiast możesz wybrać e-voucher z samodzielnym wydrukiem.

Voucher na prezent dla mężczyzny – jak wygląda proces zamawiania?

Kartę podarunkową na szycie na miarę można zamówić bezpośrednio w naszym studio krawieckim VAN THORN  lub przez Internet w sklepie www.eleganckipan.com.pl.

Klikając w przycisk „wybierz swoją kartę podarunkową” możesz spojrzeć, jakie są możliwości.

Nasza karta zapewnia pełną dyskrecję – nie widnieje na niej kwota, a jedynie rodzaj prezentu, który chcesz ofiarować: koszulę szytą na miarę, a może garnitur, marynarkę, jeansy, chino lub sweter na miarę?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej podaj swoje dane, zaznacz jakim prezentem jesteś zainteresowany i poproś o kontakt pracownika VAN THORN.  Koszula na miaręGarnitur na miaręMarynarka na miaręSpodnie chino lub jeansy na miaręSweter na miaręKamizelka

  Szycie na miarę, czyli oryginalny prezent – dlaczego warto?

  Vouchery na szycie na miarę to świetny pomysł na prezent z kilku powodów a wśród nich możemy wymienić:

  • Ekskluzywność prezentu,
  • Pewność dobrego rozmiaru – jedynego słusznego,
  • Oryginalność pomysłu na prezent,
  • Profesjonalne doradztwo,
  • Ciekawe doświadczenie dla obdarowanego,
  • Unikatowy produkt – garnitur, marynarka, koszula, sweter lub spodnie z wybranego materiału, w wybranym kolorze, stylu, dopasowane idealnie do potrzeb obdarowanego.

  Oferowane przez nas karty podarunkowe to świetny pomysł na prezent na większe okazje. Może to być elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny albo z okazji innego jubileuszu. Voucher na szycie na miarę może sprawdzić się jako prezent pod choinkę czy też z okazji rocznicy ślubu lub świętowania sukcesu.

  Czy po odbiór vouchera trzeba przyjść do salonu?

  Nie. Oczywiście voucher na miarę możesz kupić na miejscu w salonie krawieckim VAN THORN w Warszawie lub Gdyni, ale możesz również zamówić go online na własny adres przy pomocy platformy Elegancki Pan. Podczas zakupu możesz dokonać wyboru – czy chcesz, aby Twój voucher na prezent dla mężczyzny był w formie elektronicznej, czy wolisz zamówić wersję papierową?

  Jak zapakować voucher na prezent?

  Voucher, który możesz kupić w salonie VAN THORN lub online, wysyłamy zapakowany jak na prezent. Karta znajduje się w eleganckim pudełku podłużnym pudełku ozdobionym wstążką. Kartonik włożony jest natomiast w torebkę prezentową VAN THORN. Taki prezent gotowy jest do podarowania bliskiej osobie.

  Co może być napisane na karcie podarunkowej?

  Tak jak wspomnieliśmy, voucher jest dyskretny – nie widnieje na nim wartość prezentu, tylko jego rodzaj. Na wersji papierowej mamy dodatkowo możliwość umieszczenia dodatkowego napisu, jeśli klient sobie tego życzy.

  Czym się różnią poszczególne vouchery na prezent dla mężczyzny?

  W każdej kategorii z voucherami na miarę znajduje się kilka kart podarunkowych w różnych cenach. Czym się między sobą różnią? Przede wszystkim różnica polega na ilości  dostępnych tkanin. Im większa wartość karty, tym większy zakres tkanin do wyboru. Przykładowo: voucher na koszulę na miarę w kolorze białym o wartości 750 zł to około 7 różnych tkanin do wyboru. W przypadku vouchera o wartości 850 lub 950 zł ilość tkanin białych czy błękitnych sięga 70. Jeśli natomiast chodzi o różnicę w jakości tkanin to na przykładzie koszul, można wskazać, że karty podarunkowe zaczynające się od 950 zł to tkaniny o wyższych skrętnościach z tkalni Getzner, Tessitura Monti czy S.I.C Tess. Natomiast vouchery podarunkowe na koszule na miarę powyżej 1000 zł to najwyższej jakości tkaniny z Cotonificio Albini lub najwyższe jakości z austriackiej tkalni Getzner

  Czy voucher na prezent dla mężczyzny obejmuje także doradztwo przy wyborze?

  Oczywiście, że tak! Karty podarunkowe VAN THORN to świetny pomysł na oryginalny prezent dla mężczyzny, który obejmuje również profesjonalne doradztwo. Wizyta w salonie krawieckim z wykorzystaniem vouchera wygląda dokładnie tak samo, jak każda inna wizyta w VAN THORN. Dzieli się więc na 3 etapy, szczegółowo opisane na stronie szycia garniturów na miarę.

  W jakim czasie powinien zostać wykorzystany voucher na miarę?

  Voucher na szycie na miarę jest bezterminowy. Może być wykorzystany w dowolnym momencie. Przez pierwszy rok uwzględnia wszystkie zmiany cen. Po roku  zachowuje swoja wartość ale nie uwzględnia podwyżek ceny. Jeśli więc produkt opisany na karcie będzie miał wyższą cenę obdarowany będzie mógł zrealizować voucher z dopłatą do aktualnej ceny produktu.