Obejrzyj nasze eleganckie dodatki

Dodatki w Twoim stylu

VAN THORN ceni indywidualizm, dba o unikatowość. Wiemy, że detal i szczegół dopełnia całość, nadaje szlif. Abyś mógł w pełni mógł wyrazić swoją osobowość i styl, proponujemy akcesoria renomowanych i trudno dostępnych w Polsce marek. VAN THORN szczególnie poleca noszenie poszetki dlatego do wyboru jest ponad 200 wzorów poszetek jedwabnych, wełnianych, poszetek bawełnianych i poszetek lnianych. Mamy również ogromny wybór krawatów jedwabnych, wełnianych czy knitów. W tym sezonie mamy także do wyboru ponad 200 much wiązanych i gotowych i ponad 300 wzorów krawatów - klasycznych, z grenadyny, z dzianiny (knitów). Krawaty dostępne są w różnych szerokościach i długościach. Dla Panów lubiących nosić szelki proponujemy szelki jedwabne lub z elastycznej taśmy dwóch renomowanych marek Profuomo i A.Leyva. Posiadamy zarówno białe szelki do smokingu jak i kolorowe i wzory.

Zawsze możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo przy doborze poszetki, krawata lub muchy oraz wyborze sposobu składania poszetki czy wiązania krawata.  Jeśli chcecie Państwo obejrzeć dostępne produkty proszę wybrać przycisk "Produkty" po lewej stronie. Wybierając produkt można go także kupić online po przekierowaniu do naszego sklepu internetowego www.eleganckipan.com.pl 

W VAN THORN dbamy o każdy detal ponieważ ma to wpływ na całosciowy wizerunek dlatego wszystkie krawaty, poszetki czy muchy są produkowane dla nas z doskonałych materiałów np jedwabiu z Como przez sprawdzone manufaktury w północnych Włoszech.

PROFUOMO - to wyrafinowana włoska fantazja połączona z ponadczasową elegancją. Koszule, krawaty, paski i spinki tej marki z pewnością Cię zachwycą i pozwolą zaakcentować Twoją osobowość. Więcej o marce profuomo dowiesz się ze strony http://www.profuomo.com/

Od 1838 roku jest synonimem najwyższej jakości i klasy. Powstała w Hamburgu lecz jest ceniona na całym świecie. W VAN THORN proponujemy jedwabne, ręcznie szyte krawaty, fulary, muszki i poszetki tej marki. Więcej o marce LACO można dowiedzieć się ze strony http://www.laco-krawatten.de/index_laco.html

Od 1965 roku produkuje doskonałej jakości krawaty, muchy, poszetki i fulary. Hemley jest rodzinną firmą prowadzoną przez drugą generację w niemieckim Krefeld i jest ostatnią firmą tego typu firmą w historycznym zagłębiu jedwabiu.

Ta niemiecka marka od 1908 roku jest synonimem najwyższej jakości i klasy. Słynie z ręcznie szytych krawatów i poszetek z jedwabiu i wełny, które mamy przyjemność oferować w VAN THORN. Marka Ascot należy cały czas do tej samej rodziny, która dba o wyjątkową jakość materiałów i ręcznego wykonania.

Mająca swój początek w 1938 roku, rodzinna marka Bigi Cravatte Milano objemuje 3 pokolenia. Luigi Draghi z miłości do stylu zajął się produkcją krawatów i innych dodatków. Fascynacja i umiejętności przeszły z pokolenia na pokolenie i do dzisiaj produkowane są tam produkty najwyższej jakości.

Mario Bresciani rozpoczął swoją działalność w 1970. Po wielu latach zbierania doświadczenia jego firma ugruntowała swoją światową pozycję na rynku produkcji skarpet. Produkty są tworzone z najlepszego gatunku bawełny, jedwabiu, wełny czy kaszmiru. Każdy ich szczegół jest dopracowany.

Warszawa ul. Sienna 39, Tel. (22)2437377