Dokładny pomiar w skanerze 3D

VAN THORN łączy tradycje i praktyki najlepszych szkół krawiectwa z nowoczesnymi technologiami. Chcemy jak najlepiej dopasować garnitury i koszule na miarę, by były w Twoim stylu i na Twoja miarę. To właśnie miara ma dla nas szczególne znaczenie.

Jako pierwsi i dotychczas jedyni w Polsce oraz jako jedni z niewielu na świecie wykorzystujemy technologię trójwymiarowego skanowania w celu przygotowania perfekcyjnie dopasowanych spodni, marynarek i koszul. Dokładny zapis w technice 3D uwzględnia pomiary nieosiągalne w mierze ręcznej, jak na przykład kąt nachylenia ramion, wychylenie łopatek czy zagłębienie w odcinku lędźwiowym. Aby skanowanie sylwetki mogło być precyzyjne pomiaru dokonuje się w tylko w przylegającej, jasnej bieliźnie. Zobacz jak wygląda skanowanie na youtube.

Podczas jednej wizyty dokonujemy dwóch pomiarów skanerem 3D. Pobranie miary w jednym miejscu i czasie pozwala zastąpić kilka tradycyjnych przymiarek.

pomiar w 3d do garnituruPierwszy pomiar ma za zadanie odzwierciedlić Twoją niepowtarzalną budowę ciała i zarys sylwetki. Dzięki niemu wiemy, jaki kształt nadać Twojemu garniturowi czy koszuli, gdzie wyszczuplić, a gdzie dodać więcej materiału.

garnitury na wymiar pomiar w 3dDrugi pomiar w 3D precyzyjnie określa wszystkie Twoje wymiary Dzięki skanerowi konstruktor ubrania ma do dyspozycji 81 wymiarów, które pozwolą nadać ubraniu rzeczywiście Twoją miarę.

dopasowany garnitur pomiar 3dKonstruktor mogąc na bieżąco dopasowywać wykrój garderoby do skanów Twojej postaci ma możliwości, o jakich tradycyjny krawiec może tylko pomarzyć. To dlatego VAN THORN tworzy perfekcyjnie dopasowaną, wyjątkową wygodną garderobę. Bez wielu przymiarek i bez rezygnacji z elegancji