szycie na miarę gdynia gdańsk

Umów się na spotkanie

Poczuj przyjemność zamawiania garderoby szytej w Twoim stylu, na Twoją miarę.

Doradca: Łukasz Dusza

Telefon: 510 793 585

Szycie na miarę Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia

VAN THORN TRÓJMIASTO

Garnitury na miarę wracają do łask. Z roku na rok rośnie ich popularność. Swój wielki powrót zawdzięczają wysokiej jakości wykonania. Zaczęliśmy tęsknić za produktami stworzonymi przez mistrzów w swoim fachu. Podobają Ci się garnitury na miarę? Teraz również Trójmiasto może skorzystać ze wspaniałej usługi szycia na miarę odzieży męskiej.

Nasz nowy showroom, dedykowany mieszkańcom Trójmiasta i okolic, znajduje się w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 250. Na miejscu w salonie, czeka na Ciebie duża ilość próbek materiałów oraz eleganckich akcesoriów. A co najważniejsze do Twojej dyspozycji będzie profesjonalny doradca, który pomoże w wyborze garnitury pasującego do Twojego stylu oraz najnowszych trendów.

Szykujesz się do wesela? Nie wiesz, jak dobiera się garnitury ślubne? Gdańsk, Gdynia lub Sopot to doskonałe miejsce na przymiarki! VAN THORN oferuje najlepsze ślubne garnitury. Nasi doradcy i krawcy doskonale wiedzą, co powinno nosić się na ślubie. Znamy potrzeby Państwa Młodych. Zdajemy sobie sprawę z  tego, że w tym magicznym dniu trzeba prezentować się elegancko i z klasą.

Po wybraniu odpowiedniego kroju i fasonu, doradca zbierze wszystkie wymiary. Dzięki temu możliwe będzie uszycie idealnie pasującego garnituru, smokingu, marynarki, spodni lub koszuli. Przymiarki próbne odbywają się w salonie w gdyńskim Orłowie.

Spotkania z naszym doradcą, Panem Łukaszem Duszą w Trójmieście to w 100% skupienie się na komforcie klienta i spotkanie z prawdziwym pasjonatą, który robi to, co kocha.

Przy całej tej wygodzie każdy klient ma dostęp do najlepszych włoskich i angielskich tkanin garniturowych, koszulowych oraz casualowych mogących sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom pozwalając na personalizację garderoby w naprawdę wyjątkowy sposób.

VAN THORN - Warszawa